Čer 212012
 

Velká letní fotografická soutěž

Jistě s vámi na letní prázdniny nebo dovolenou jezdí váš oblíbený plyšák nebo nějaký tak trochu živý maskot: gumový skřítek, medvídek… prostě nějaká potvora, od které se nemůžete odtrhnout, přináší vám štěstí a chce s vámi jet i na váš letní tábor, k dědovi a babičce nebo do Egypta a tak podobně. Neuděláte bez ní ani krok. A ona bez vás.

Tak o tom to je! Vyfotografujte vašeho neživého-živého kamaráda-turistu na dece na pláži, na lodičce ve vodě, ve vzduchu na padáku, na dobrodružné výpravě a podobně. Aby vypadal patřičně atraktivně. A potom nám tu fotografii pošlete. Nejlépe digitálně, ale můžete i klasicky v obálce, velikost nejméně A5 (půlka výkresu). Soutěžit se bude ve dvou kategoriích. Do 15 let věku a od 15 let věku. Počet fotografií od jednoho účastníka omezen na 5 ks. Uveďte název fotky, prázdninovou lokalitu, vaše jméno, příjmení, adresu, věk. Není to ale jen tak posadit medvěda nebo barbínu na písek a cvaknout. Fotka by měla být kreativní, to znamená tvůrčí a obsahovat skvělé detaily, které sami vymyslíte. Takové fotografie se nejlépe fotografují z perspektivy vašeho fotografovaného objektu a zblízka – tedy plyšák by měl tvořit popředí fotky; tedy nefotit z výšky. Ale to je pouze doporučení, vašemu tvoření se meze nekladou. Fotky přijímímáme na e-mailu info@knihovna-skutec nebo poštou Městská knihovna Skuteč, Smetanova 254, 539 73 Skuteč do data 30.8.2012, včetně.

Hodně volnou inspiraci hledejte třeba v knize Doktor Racek jede na prázdniny

  2 Responses to “Plyšák-turista”

  1. Tak já jsem si téměř jistá vítězstvím. :-) Kryštof mám plyšového pantera, který s ním prožil již mnohá dobrodružství. Např. byl ohříván o krb a propálené tlapky byly pečlivě zaštupovány. „Pantýrka“ znají i paní učitelky ve škole. Některé již na Kryštofa pokřikují: Kde máš číču? :-)
    Tak tedy panter pojede na Šumavu i do Chorvatska a prvenství je naše.
    Báječný nápad, Zuzi

    • Jsem ráda, že se zúčastníte, a doufám, že podstoupíte lítý boj s ostatními účastníky. Prázdniny se blíží a já jsem napnuta očekáváním :) ))

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 725 access attempts in the last 7 days.