Srp 312012
 

Oživte tu svou!S Dnem nepřečtených knih přišlo poprvé loni internetové knihkupectví Martinus, z jehož průzkumu (zúčastnilo se ho víc než tisíc zákazníků) vyplývá, že oslovení čtenáři nemají přečtenou zhruba čtvrtinu knih, které vlastní. A svátek čtení „nepřečteného“ oslaví i letos.

Na webu Reflex.cz v uplynulých měsících proběhly hned dvě akce pro milovníky literatury (Hoří vám dům, které knihy zachráníte? a Jakou knihu byste si položili na stolek v obýváku?), můžete se tedy, chcete-li do Dne nepřečtených knih zapojit i prostřednictvím Reflexu a tak akci podpořit a být viděn.

Co pro to musíte udělat? Je to jednoduché; sáhněte po jedné z nepřečtených knih, které se vám válí doma, a začtěte se do ní. Ještě předtím, než se ponoříte do příběhu nebo necháte unést básní, ale vytáhněte smartphone, vyfoťte obálku (případně se nechte vyfotografovat s knihou v ruce) a nahrajte výsledný snímek na Instagram nebo na Twitter s hashtagem #dnk2012.

Jestli budete šikovní, vaše fotografie se objeví na tomto webu.  Se mnou se tam ale nesetkáte. Nevím co je to smartphone a pravděpodobně ho mezi svými věcmi nemám. A i kdybych měla, nezvládla bych bez odborné pomoci to ostatní. Zdá se, že jsem v tomhle zaspala. zuzi

 

 

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 725 access attempts in the last 7 days.