Kvě 142012
 

slova, která si zaslouží by byla v kámen vytesána

Dějiště:  Centrální vídeňský hřbitov.. sekce muslimská

Vidíte ji, je tam!

Můžeme se jen domnívat, je-li to KNIHA KNIH, tedy muslimská kniha knih, či kniha neutrální s veršem… ano, dnes už to může být cokoli, nevěříte? Tak tomu věřte; svět se smršťuje, ale těmi střety kultur se nejen obrušují hrany, také brousí a tento přechodný čas před definitivním smetením lidstva do jedné nádoby, která bude jednou důkladně protřepána, si ještě užijeme svý.

Pohleďte na novodobý muslimský hřbitov v Istanbulu

Ano, je jiný, ten vídeňský ukazuje, že nádobou se už začíná mísit, a vídeňský mustr je i mezi muslimy populární. Ještě nevěříte??? Tohle vás snad přesvědčí – je to další pohled na náhrobek tohoto oddílu:

Zentralfriedhof – Ústřední hřbitovve  je nejznámějším ze 46 vídeňských hřbitovů a svou rozlohou patří k největším na světě.  Byl otevřen v listopadu 1874 a pohřbeni tu jsou lidé bez rozdílu vyznání, však nikoli rozptýleně, ale pěkně v pořádku v sekcích podle své víry.  Nebylo snadné tento koncept uskutečnit, ale nakonec se to podařilo. Katolíci, protestanté, muslimové, židé, buddhisté a další věřící zde leží poblíž sebe, a tak to má být. Ve smrti jsme si všichni rovni. Howg.

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 42 access attempts in the last 7 days.