Dub 162012
 

přišlo nám do konference upozornění, že se mají dvě ženy rády

Ano, velmi decentní a velmi nebulvární vzájemný rozhovor spisovatelky Petry Braunové a herečky Jitky Smutné, iniciovaný Janou Semelkovou, štikou literárního mediálního světa. Doplněný vkusnými fotografiemi ve vizuálním retrostylu. Vyšlo 13. března na webu kultura21. A vzápětí v Blesku již z barevnými aranžovanými fotografiemi obou přítelkyň, (v přírodním interiéru ladně se povalujících na polštářích na zemi opodál knihy), co spolu, jak tvrdí, 10 let žijí. Na čítárnách.cz vyšel stejný dvojrozhovor o boření mýtů již 10.4., hle!

Dvojrozhovor je jemný, hezký, ale proč mám stále pocit, že je to takové vykalkulovaně reklamní a to deklarované „boření mýtů“ mě nechává zcela chladnou ? Proč děvčata nezůstala i po deseti letech nadále tak přirozeně spolu jako doposud, bez toho „zviditelňování vztahu“. Dnes už se společenství dvou žen nikdo nediví a když se mají navíc rády, je to bonus! Ale příběh sám o sobě je to už trochu nudný, asi tak jako Mušketýři po deseti letech!!!

21.4. byl zveřejněm na citarnach.cz text napadající metody bulvárního tisku a dementující vztah obou žen. Pokud jsem naletěla, omlouvám se. Však prvotní dvojrozhovor k tomuto vztahu inspiroval. Vždycky je zajímavější to, co je nedořečené, však někdy se s tím z obou stran musí zacházet citlivě.

Je po prvním máji a láska vyplouvá na povrch! Všechno je jinak a čítárny.cz dementují dementované. Předchozí link věnovaný obraně spisovatelky Petry Braunové a napadající metody bulvárního tisku už má nový obsah. Pod názvem 

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 12365 access attempts in the last 7 days.