Úno 202012
 

Devět životů spisovatele Arnošta Lustiga v hodinovém dokumentu na internetu zdarma – přechodně

Hodinový dokument režisérů Iva a Kateřiny Pavelkových Arnošt Lustig – devět životů je ode dneška do 26. února zdarma ke stáhnutí na adrese www. DAFilms.com, potom už za standardních finančních podmínek.

Nový český dokumentární film „Arnošt Lustig – devět životů“ je zamyšlením Arnošta Lustiga nad svým životem. Lustig je laskavým průvodcem a komentátorem, který s humorem a nadhledem provázím diváka těžkým obdobím 30. a 40. let a končí až v současnosti. V tomto zamyšlení mu pomáhají sestra Hana Hnátová, dr. Zdeněk Mahler, kamarád z Osvětimi Jiří Justic a kamarádka z Terezína Marta Kottová. 60. a 90. léta pak vykresluje Karel Hvížďala a Květa Fialová. Film zachycuje Arnošta Lustiga ještě v plné síle, kdy soustředěně sděluje svoje zkušenosti a názory svým osobitým a jedinečným způsobem. Na ploše 63 minut se divák seznámí s Arnoštem Lustigem z úhlu pohledu, který pro mnohé lidi bude možná překvapením.

Film můžete přechodně  zdarma zhlédnout zde.

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 87 access attempts in the last 7 days.