Lis 302011
 

oslavuje 176. narozeniny spisovatele Marka Twaina

V jednoduchosti je krása! Říká se, že vše už bylo vymyšleno, ale možnosti mít skvělý a neotřelý nápad tu stále ještě jsou! Jako dnešní umělecké logo vyhledávače Google, tzv. doodle, je naprosto skvělé!

Oslava narozenin amerického spisovatele a současně Google se odehrává v jedné ze scén autorova románu Dobrodružství Toma Sawyera.

Prohnaný ale sympatický Tom má za trest natírat plot. Tu protivnou práci dokáže svým důvtipem tak vychválit, že se o tu práci jeho kamarádi málem poperou. A kreativnost Toma má i výtvarník, který toto logo vymyslel! … Já vím, výročí není kulaté, mohlo to kohosi napadnout už loni, ale proč s takovým nápadem ještě 4 roky čekat!!! No řekněte :) ) zuzi

obrázek lze zvětšit

  5 Responses to “Skvělé obrazové logo Google”

  1. Ovšem, zemřel nám Zdeněk Miler:-((

  2. Také jsem před chvílí zaznamenala, krteček osiřel…

  3. mě se líbilo logo s malou animovanou hádankou: http://www.google.cz/logos/lem/
    kdo ji vyřeší, tak si třeba vzpomene na knížku http://blog.wuwej.net…eriada.html

  4. mě se líbilo logo s malou animovanou hádankou: http://www.google.cz/logos/lem/
    kdo ji vyřeší, tak si třeba vzpomene na knížku http://blog.wuwej.net…eriada.html

  5. Dík, TS,Tak tohle "kyber" je ještě lepší, už si s tím hraju hodně dlouho, Stalislawa Lema mám ráda, ale jen něco Planeta Ede – tu nejvíc, to je moje stálice, poprvé jsem ji slyšela v rozhlasové dramatizaci a předčilo to i tu knihu později přečtenou… pak ještě K mrakům Magellanovým … už dlouho jsem se k němu nevrátila..

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 721 access attempts in the last 7 days.