Lis 182011

kultura, umění, architektura, lidová architektura

Nabízím další várku knih na prodej, jsou vyřazené z fondu a tudíž obsahují několik otisků razítek; knihy jsou velmi zachovalé, některé takřka „neposkvrněné“:

Fiala, Zdeněk: Předhusitské Čechy 1310-1419  (Svoboda, 1978)

Kuthan, Jiří: Středověká architektura v jižních Čechách do poloviny 13. století (Růže 1977)

Kuthan, Jiří: Gotická architektura v jižních Čechách: zakladatelské dílo Přemysla Otakara II.  (Academia  1975)

Dostál, Svatopluk: Československá historická města ( Orbis 1974)

Neumann, Jaromír: Itálie 1. a 2. díl (Odeon – Cesty za uměním 1978)

Dlesek, Vladislav: Současná finská architektura (Odeon 1976)

Mencl, Václav: Lidová architektura v Československu (Academia 1980)

Pozdně gotické umění v Čechách (Odeon 1978)

Na ceně se zcela jistě domluvíme, děkuji za kontakt v komentářích nebo do vzkazu . napiš knihovnici. zuzi

2 Responses to “Knihy na prodej”

1. dotazDobry den.
    Chcel by som sa opytat, ci kniha od Vaclava Mencla: Lidova architektura v Ceskoslovensku je este stale na predaj, mal by som zaujem. Dakujem.

2. Díky, ozvala jsem se vám do e-mailu.