Říj 122011
 

pamatujete? Krchovský, Dědeček, Gruša a ti druzí..


Velká letní soutěž!

20. 7. 2011

Fotografujete? Směšná otázka.. Dnes fotografuje každý. Jako má každý mobil nebo digitální fotoaparát. A jestli máte rádi čtení a literaturu se také ptát nemusím. Jste přece TADY a sem se žádný nekulturní analfabet o své vůli nedostane.

Na svých toulkách po Česku i po světě možná zažijete podivuhodné setkání zvláštního druhu. Co může být prosím vás podivuhodnějšího, než potkat se živým spisovatelem! Nebo spisovatelkou. Však nám nezáleží na tom, jaká ta osoba bude. Zda živá nebo zesnulá nebo ztvárněná v kameni či bronzu. Zkrátka, pátrejte! Bereme vše. Sochy, hroby i radostné momentky ze života! Tak se čiňte a ukažte, že máte esprit! Nejlepší fotografie oceníme.

Soutěž vyhlášena, ale ozval se nám pouze jeden soutěžící, paní nebo slečna Zuzana Konvičková z Ostravy-Poruby. Fotky ale poslala pěkné a opravdu jsou na nich zachyceni spisovatelé a jedna spisovatelka. Zuzaně Konvičkové se je podařilo ulovit během Měsíce autorského čtení z roku 2010 a 2011. A na  fotkách jsou zachyceni: J.H.Krchovský, Eugen Brikcius, Jiří Gruša, Jiří Dědeček a Véronique Ovaldé. Autorce jsem poslala kalendář města Skutče a nyní fotografie představím vám:

Eugen Brikcius oddychující

Eugen Brikcius přednáší

J.H. Krchovský

J.H. Krchovský podepisování

J.H. Krchovský – podpis své nové básnické sbírky

J.H. Krchovský – podpis své nové básnické sbírky

Ruce Mistra

Jiří Gruša

Véronique Ovaldé a Jiří Dědeček

Véronique Ovaldé

 

  6 Responses to “Velká letní soutěž..”

  1. Jéje, příští rok se zúčastním! Fotek spisovatelů mám hodně…

  2. To bude fajn, ale víš, že nejlepší zboží je čerstvé… :)

  3. No, to nevím, vzhledem k tomu, že nakupuju hlavně v antikvariátech (A. V. Šembera přes 150 let starý, ach!), ale zejtra bych se měl vidět s Péťou Hruškou.

  4. Tak neváhej a foť, je to ten Balabánův kamarád?
    Já uvidím příští sobotu básníka Miloše Doležala ve vzpomínkovém setkání v Hlinsku na básníka Stanislava Zedníčka, tak jsem zvědavá…

  5. Je to on. Ano. Přijde z Potulného dělníka, tak to bude potřeba s bleskem, pokud se ráno neprobudím brzo – jako minule, z čehož jsou Petr Hruška 10 a 11 tady: http://commons.wikimedia.org…A1ka technicky zběsilé, jako moje fotky bývají, ale je to tam… Pozdravuju a ať se setkání vydaří!

  6. Potulný dělník… musela jsem si vyhledat, hezká akce. Snad bude příležitost ho pozdravovat… přiblížit se k básníkovi…

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 50 access attempts in the last 7 days.