Srp 212011
 

do něčeho, co vás bude bavit

Také čtete rádi? Kdo by ne, že? Čtení je základní potřebou lidstva, jen hlupák váhá, zda číst či nečíst! Vědí to i Kvak a Žbluňk, že čtení je povznášející, ale na větvi kvůli tomu pocitu jako oni rozhodně sedět nemusíte.

Dopřejte si občas čtení ve větvích stromu, až vás omrzí pohodlí vašeho domu, ale třeba prší-li, není nad to schoulit se do pohodlného a krásného sofa; apropos.. co říkáte tomuto uměleckému kousku z ušlechtilých materiálů povzneseného ze své strnulosti veselými průhledy?

nebo libo-li něco vzdušnějšího, něco jako hnízdo ptáka.. létající koberec první třídy..

smělý futuristický oblouk v kombinaci s tradiční technologií vypletání.. jak nevšedně noblesní a vkusné.

Mnozí však mají rádi mít všechno ke svému každodennímu čtení poruce.

.. a ten pocit vymění i za jisté nepohodlí.. artefakt umístíme do vhodného interiéru a můžeme začít.

jsou ale i řešení jednodušší, takové kancelářské. I strohost těchto pracovních křesílek má něco do sebe. Sedíte si zkrátka na svým.

A vrátíme se k futuristické vizi. Rozvlněná a následně spoutaná španělská toreádorova muleta dává ve svém výsledku pocit červené skořápky spoutávající vaše knihy.

Provokující křeslo!

Malá odbočka… do téhle podivuhodné mozaikovité knihovny se toho moc nevejde, ale zato každá kniha má své jediněčné umístění. Určeno pro milovníky knih s dostatkem volného prostoru. Tyhle kotouče nesnesou v místnosti mnoho jiného, vyniknou ve střídmém a volném interiéru. nejlépe „otevřeném“ francouzskými okny do přírody…

No a pak tu mám něco pro naprosto tradiční šílence do knih, co mají rádi osamělé večery u krbu, dobrý doutník a atmosféru klidného venkovského sídla se záhadnými a tajemnými vřesovišti a psy baskervillskými za dveřmi svého domu.

svému jedinému příteli jsou však tyto dveře stále otevřeny…..

 

 

 

 

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 50 access attempts in the last 7 days.