Čer 282011
 

wetreading – doporučujeme!

Nedávno jsem na tomto blogu propagovala pomůcky pro náruživé čtenáře, které vášeň pro krásné slovo neopouští ani ve vaně a HLE! Dnes přicházím s další převratnou novinkou!

Konečně jsme se dočkali: BIBLIOVANA je tady! (Biblio fress vana Antonio Lupi)


A jako doplněk k ní je dodáván tzv. BATHROOMLIBRARY (Roderick Vos pro holandské společnosti Linteloo)


Z bílého plastu, hygienická, otočná a omyvatelná knihovna pro všechny milovníky tzv. mokrého čtení – „wetreading“, což je nejnovější trend ve světovém čtenářství. Vy to ještě neznáte??? Kolektivní čtení se pořádá ve vanách, v bazénech i luxusním BIO NATUR prostředí skutečných řek, nefalšovaných jezer a hasičských požárních nádrží! Zde malý příklad:

V prostření veřejného bazénu čte Ondřej Buddeus „Ze života rorýsů“ v rámci Nedělní chvilky poezie

Zvláštní odnoží hnutí  Mokré čtení – wetreading je tzv. „Naturist wetreading“. Tato forma se stává mezi čtenáři a jejich posluchači postupně více a více oblíbenější. Představujeme vám dvě momentky z těchto setkání. Na první fotografiii vidíte úvodní rituál před společným čtením a na druhé společnou fotografii účastníků Naturist wetreadingu z února tohoto roku v Mid-Winteru.

/files/naturist_reading.jpg

Úvodní rituál účastníků komorního setkání „Naturist wetreadingu“

/files/readong_naturist.jpg

Společná fotografie účastníků „Naturist wetreadingfestu“ z únoru tohoto roku

*******

A málem bych zapomněla! Svoji librarykoupelnu neopomeňte  vybavit bílou omyvatelnou poličku na knihy se zrcadlem zn. Paroháč – Stag, autora Romana Ficeka

A máte to komplet!

 

 


  3 Responses to “A na trhu je další skvělá novinka”

  1. Hmm, to jsem z toho jelen, že bych právě tuhle fotku použila na "uvítací", v tom musí mít prsty někdo jiný!

  2. kdo by to sakra mohl být?

  3. No, já bych tipovala jistého zasvěcence, který si náramně pospíšil, abych tam náhodou zase mezitím nevložila nějakou oblíbenou poličku. Nechci tě zbytečně podezřívat, ale nikdo jiný než ty sám tady nepřipadá jako pachatel v úvahu. Zdá se mi, že tě text a iniciační rituál opravdu oslovil. :)

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 90 access attempts in the last 7 days.