Kvě 242011

z vyšší společnosti až na její okraj

Kniha patří ke člověku! Je tvým denním chlebem ať už jsi bohatým či chudým! S knihou jsi král! A na co si při čtení sedneš, není důležité!

/files/konzolebookshelves.jpg

/files/zachod.jpg

4 Responses to “S knihou!”

1. Knihovnu na záchodě chápu. Kde jinde má člověk obklopený rodinou klid na čtení?

2. Já záchod tedy nemám tak uživatelsky přívětivý, spíše strohý, tak tam trávím jen nezbytně nutnou dobu. Chápu ale tvoje potřeby, myslím literární, však přimlouvám se za kulturnější prostředí, než je to na obrázku. Možná bys mohl vyrobit miniaturní soukromou čítárnu a tím záchodem ji pouze doplnit. Až to budeš mít ošetřený, pošli fotku, rádi ji zde uveřejníme :)

3. mě by zajímalo, jak se dá dosáhnout na tu knihu zcela vlevo v průběhu konání.

4. Nevidím to jako problém, prostě si řekni osobě blízké; a když jsi doma sám, poraď si. Jsi kluk šikovnej. Hmm, nějak jsem se do toho vžila :) a ty jen tak hypoteticky .)