Kvě 182011
 

s mementem pro věřící

Již brzy v prodeji i zde!

/files/policka-sex.jpg

Na světový trh vtrhla silou svěžího vichru nová polička prvoplánově určená pro intelektuály katolické víry bez rozdílu pohlaví. A pozor! nejen pro náboženskou literaturu.

Tato polička na knihy byla velmi dlouho vyvíjená na přání nejvyšších hodnostářů ve Vatikánu jako první vlaštovka z nové spotřební série „Memento Errore“!  Dlouho, velmi dlouho, se ladily a zkoumaly její prototypy, a teprve když získala papežské požehnání, byla s tímto certifikátem a doporučením poslána na trh. Tak ať se jí daří! Haleluja!

Tento výrobek se opravdu povedl! V jeho jednoduchém, ale velmi ušlechtilém a elegantním tvaru se snoubí katolická uměřenost se současnou odvážnou moderností. Bílá barva nevinnosti, a přece! V záhybech materiálu vyvstává „naze“ slovo SEX. Křičí! Však bílá barevnost význam tohoto lapidárního hesla sráží a v posledním písmenu již neodvratně přechází jeho smysl do mementa! Kříž připomíná: užívej, ale pamatuj! Na CO máš pamatovat již ale ponechává zcela na tobě. Ta polička totiž není žádná učebnice sexu nebo bigotní hrozba, jen jemná připomínka; aby neodradila, ale zapůsobila! Svou vytříbenou elegancí, jemností a dvojsmyslem. Zde opouští tento výrobek dřívější náboženská dogmata a tvoří jakýsi kompromis mezi dnešní uvolněnou tělesností a tradiční katolickou zdrženlivostí v otázkách smyslnosti. Polička je velmi sofistikovaná, krásná a přece hluboce mravná. Proto si ji oblíbili nejen věřící a stává se dokonce vítaným dárkem v oblasti svatební logistiky.

I přes vystavený papežský certifikát však z jistých církevních kruhů cítíme rozpaky nad tímto výrobkem. Mnozí z těch pravých vírou si uvědomují možnost a nebezpěčí, že by z této poličky mohl po malé úpravě vzniknout i malý domácí oltářík. A to bychom nechtěli.

  2 Responses to “Bezpečná polička na knihy značky SEX”

  1. Myslím, že i ve skutečnosti by taková polička na knihy mohla mít úspěch. Já bych tam vystavil to co mám ve své knihovně a kde se to tak nevyjímá : asi čtvrt metrový drát – vytažen z kostí mé ruky po operaci, mozek skleněný – dar z továrny kde se do soutěže Nikdo není dokonalý vyráběl, malou knížku s nápisem Deník o močení – pro prostatiky – donesl jsem si z jednoho veletru v Brně, dále asi dva krát dva centimetry knížku o AIDS.

  2. Tedy,to jsou ale vzácné poklady, ten Deník prostatika vám nezávidím..

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 12365 access attempts in the last 7 days.