Dub 152011

Naše 1. Občasná literární kavárna

/files/logoliterarnikavarna.jpg

Tak, a je to. V tomhle složení jsme se včera sešli na první pořádné akci pro dospělé čtenáře. Pečlivě jsem se připravila na besedu a nastudovala oceněné knihy a spisovatele v té letošní Liteře Magnézii, i nějakou pikantnost měla schovanou zuzi v rukávu, ale on přišel na literární táčky jen náš štědrý příznivec Mojmír, co celou tu akci vlastně spískal.  A tak jsme si poslechli z CD povídku Tchoř v podání autora, Jana Balabána, popili něco připravených nápůjů, a po poslechu jsem provedla i tak, po sousedsku, tu besedu pro jednoho hosta. Pojedeme dál a uvidí se, zda se nám podaří přilákat do naší literární kavárny hosty se zájmem o literaturu.

Odkaz na Ostravu Jana Balabána v mém blogu rozvedena.bloguje.cz

4 Responses to “Poprvé! Rozechvělé očekávání naplněno!”

1. Hm, někdy je to prostě fuška národ osvítit… Lidi obvykle brblají, že se "nic neděje" … a když se děje, tak se sejdou organizátoři- no tak to berte jako generálku, určitě jste si to užili i v tomto komorním složení ;-)

2. začátky čehokoli jsou kolikrát trapné…Já tedy ano, užila jsem si, řekla jsem si svý a okousaný panel s fotkami si také přišel na své. Jen zda jsem nebyla moc vzdělávací :)

3. Tak zdravím ještě jednou na blogu, mimo Čtenáře působím také od ledna v Obecní knihovně v Žilině http://www.knihovnazilina.unas.cz, kde se snažím také různé kulturní aktivity v obci provozovat, takže držím palce! Je to běh na dlouhou trať :-)

4. Tak vida, Žilina není jen na Slovensku, ale také v Čechách; jak jsem usoudila z návštěvy webu, leží u Kladna. S tím během na dlouhou trať máte pravdu. Tak přeju ať vás nic neodradí a dostatek návštěvníků!