Led 312011
 

dejte si do svých odkazů

Tak se mi poslední dobou stává, hledám-li něco speciálního, skončím na webu Respektu. Jako včera! Objevila jsem velmi vzrušující čtení:

s podtitulem:

Knížky čteme všichni, ale spisovatelé je čtou trochu jinak. Dívají se autorům pod ruku, nechávají se unést možná o něco nesnadněji, protože tuší za každou brilantní větou ty nekonečné hodiny soustředění a otlačená pozadí … a kdoví, možná i trochu opisují. Na této stránce Vám čeští autoři budou podávat zprávy o svých literárních vášních. Budou to dělat hlavně proto, aby Vás navnadili, nalákali, proto, abyste těmhle jejich objevům také skočili na špek a pořádně si početli.

Do rubriky přispívají mnozí: Irena Dousková, Martin Reiner, Radek Malý, Petra Hůlová, Jiří Hájíček, David Zábranský, Markéta Hejkalová, Michal Hvorecký…  a objevíte zde také zprávy od paní spisovatelky, co už nám nic nenapíše – Violy Fischerové. Tato část Respektu zpoplatněna není a ani ta následující, viz:

Připomínám i odkaz na texty Jana Balabána v Respektu.

A tak jsem se rozhodla, že vám něco doporučím, Radek Malý a jeho vztah k muminkům

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 12365 access attempts in the last 7 days.