Pro 302010

Mezi svátky

Den, který sice nebyl ničím výjímečný, ale nenudil! Do dvanácti hodin jsem pilně pracovala na různých úkolech, běhala nahoru dolů po schodech, o půl dvanácté poobědvala, vyčkala příchodu kolegyně a odešla na obřadní síň. Po obřadu jsem spěchala na pracoviště, kolegyně odešla a já ještě hodinu pracovala. Mezi svátky byl zájem o výpůjční služby a veřejný internet přiměřený. Sice si pod tím  můžete představit cokoli; ale prostě návštěvnost mohla být slabší i bohatší. Prostě na jednu knihovnici to bylo tak akorát. Přerovnávala jsem v jednom momentu knihy připravené na transport do spolupracujících knihoven v rámce MVS (meziknihovní výpůjční služba)a práskla mě do oka obálka téhle knihy … také vám něco připomíná???

Jasně, je to podobné logotypu DOX (holešovické Centrum současného umění) studia Najbrt

Je to plagiát? Taková jednoduchá a jasná řešení jsou vždy na hraně… však u mě vyhrávají svou jednoznačností. Už to jednodušeji nejde a vypadá to opravdu dobře. Stejně jako najbrtovské logo Prahy.

Oběd byl dnes netypický, málokdy by uhodl

Obrazy čtoucích budou zítra. Jdu na chvíli do práce, ale knihovna je uzavřena. Budu dělat na svých restech.