Pro 292010

Mezi svátky

Dnes přituhlo, ale pouze v exteriéru knihovny. Sloužily jsme ve dvou, takže jsem nemusela běhat nahoru dolů po schodech a nevzpomínám si, že by stalo něco, co by stálo za zaznamenání. Jistě, dělo se stále NĚCO, ale popisovat administrativní úkoly by pro hosty tohoto blogu bylo odrazující. Proto se dnes zdržím podrobností.

Dnes jsem měla mít dovolenou, ale jak jsme se včera pozdě večer s Miladou domluvily, Chrudim – výstavu a městský pěší okruh, si necháme na jindy. Miladu překvapilo, jak Spajky  na uvítanou panáčkoval a nabízel čenich. Dojalo mě to též. Tu němou tvář mám sice taky docela ráda, za ta léta jsem si na její existenci a přítomnost na našich akcích zvykla, ale moje náklonnost je spíše vnitřní. Se zvířaty se nemazlím. Přesto je vřelý vztah, jak se zdá, vzájemně navázán.

K obědu jsem dneska zvolila boršč. Dvě porce a bez pečiva.

Zítra se můžete těšit na novou porci nebezpečných žen s knihou; zvláštní pozornost jistě budete věnovat ženě čtoucí ve vaně. Není to moc praktické a empatické vůči knize, však umělecky vděčné téma.