Lis 242010

aneb dnešní doporučená četba Kosmas s.r.o.

Zamířila jsem na objednávkový systém pro knihkupce a knihovníky Kosmas s cílem objednat si knihu: ale Kosmas mi svým doporučením zkřížil plány! V listopadu vychází Hovno a při té příležitosti Kosmas doporučuje  tento horký předvánoční titul doplnit, pokud vám ještě chybí ve vaší knihovničce,  další trojicí knih příbuzného ražení. A já se ptám : Nepatřila by se  za objednávku celého tématicky laděného cyklu nějaká sleva? A co vánoční balení, nebylo by?

pro zvětšení prosím klikněte

/files/kosmasmaly.jpg

5 Responses to “Hmm, v Kosmasu je dneska někdo mimořádně dobře naladěn”

1. já bych to objednal a nechal bych ho dárkově zabalit. Ještě zatepla pak odeslal mým oblíbeným nepřátelům ať si počtou.

2. Právě jsem přišel ze záchodu, a co nečtu. Tak nevím, koupit – nekoupit – začínám trhat mozilu

3. TS,byl by to dobrý fór, jen kdyby to nebylo tak drahý!

4. Jirko, jak stylové!

5. No, prodává se to výtečně. Proto také kundu následovaly ostatní. Myslím, že Petra Krále se na to, jestli chce být v té antologii zařazen, nikdo neptal. A on nechce…