Lis 162010
 

vyrob jí originální šperk

/files/nahrdelnik-kniha.jpg

  10 Responses to “Udělej radost svojí knihomolce”

 1. Zuzi, neprovokuj. Vyrobila bych totéž z roliček od toaletního papíru. :-) ) A třeby bych na ně i něco zanesla (zapsala).

 2. Evi, to je fofr, to je ale skvostný nápad! Šel by tak oslavit den poezie. Spojení roliček toaletního papíru s poezií!

 3. Zuzi, to byla jen náhoda. Ale po zkušenostech ze svými školou a školkou povinnými dítky, vím, že z těch roliček lze vyrobit cokoliv. Vánoce se blíží, čekej dárek, podle vlastního námětu. :-) )

 4. nápad moc pěkný,ve větším obrázku vynikne, že ta dáma je vlastně jen figurína.
  http://www.dsgnwrld.com…39421.jpg

 5. Evivíš, tvoje životní pravdy jsou překvapivě velmi lapidární a sedí. Ano, uvědomuji si také velmi zřetelně, že z roliček lze vyrobit cokoli a já barbar je schraňuji a používám je při podpalu v kotli na tuhá paliva. Dárek mě potěší, a také už přemýšlím čím překvapím já!

 6. TS,dostala jsem tu fotku od Kláry a protože mně něčím neseděla, vyhledala jsem si ji na TinEye a studovala. A pořád nic. To jsem tedy blázen, že mě to netrklo, když jsem všechny ty praskliny a odřeniny zaznamenala a přesto jsem tom tělo považovala za živé!

 7. a to je na tom to pěkné i zajímavé zároveň,Naše smysly a emoce jsou ovládány naším rozumem i zkušenostmi, někdy více – a někdy méně. Místo abychom se nechali unést představami, místo abychom vyhodnotili fotku na první pohled, tak občas stojí zato se věnovat detailu a vyhodnotit ji teprve ve vzájemné symbioze zkušenosti, rozumu a citu :)
  A knížky jsou fajné a blog se mi moc líbí.

 8. TS, děkuju.

 9. Zuzi, on celej ten můj život je takovej lapidární. :-) ) Nemám smysl pro hloubku a hloubání, co vidím, to vidím a tak to je. :-) ) Asi mi spousta věcí nedochází.

 10. Evi, ani nevíš, jak by se mi tento tvůj rys nyní hodil! Už týden se po nocích převaluji a hloubám, jak ty říkáš, i když spíš čekám, jak bych zase řekla já – na nějaké osvícení!

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 12365 access attempts in the last 7 days.