Srp 312010

Dámy a pánové, kdo z vás to má?!

Tímto okřídleným úslovím uvádím video z britské "talentmanie"

Jsi knihovník? A je ti to málo?, chceš ještě víc? Buď kreativní jako knihovník Evžen, vyraž do televize, nedej se!

Obsah videa: Evžen, 37 let… diváky i porotu chce zaujmout  přednesem, osobností i přirozeným charisma, podle svých slov je magnet na ženy, přestože žádnou nemá. V soutěži přednáší verše, porotce zaujaly jeho modré oči, připomínající Ježíše.. mimo jiné.

Video obsahuje anglické titulky, lze zapnout překladač titulků – já sama jsem o jeho existenci netušila.

Knihovník Evžen ….. start

Díky za tip a upozornění na neznámou funkci you tube jako vždy kreativnímu TS, neknihovníkovi.

13 Responses to “Knihovnik Evžen. Má talent a odvahu!”

1. Chci svého knihovníka!!!
    Chci do Skutče do knihovny!!!
    U nás jsou v knihovně samé ženy – a bohužel naprosto nekrativní.
    Že bych změnila bydliště kvůli knihovně?

2. evino, zvaž svá slova dobře… mě je taky 37 a mám modré oči! Možná bych se nučil i nějakou báseň :)

3. Evi, já bych tě také brala, však jsi svou čtenářskou vyspělost několikrát zde osvědčila, dobrých čtenářů není nikdy dost! Bohužel u nás bys knihovníka také nenašla, ale měla bys tam mě, a to se počítá!!! Pošlu ti kalendář Vaška Zemana zcela zdarma za to vyznání, rychle mi sděl kam, ať si ho ještě užiješ!

4. Hele TS, tady to není žádná knihovnická seznamka, ale smrtelně vážný literární blog!

5. není? … hergot tak to jsem se učil ty verše nazpaměť zbytečně???

6. Natoč se na YT, dáme sem odkaz, když jinak nedáš :) ))

7. Zuzi, mnohokrát děkuji, ostřelhbitě se ti ozvu na majlík. A napiš tam zpáteční adresu. Pošlu ti ochranou lahev. Tebe bych brala, ty jsi králem všech knihovnic.

TS – díky za nabídku, ale já myslela, chlapa za knihovníka ne knihovníka za chlapa. :-) )

8. Tý jo! Ochrannou láhev, tak to beru. Pošlu kalendáře zdarma dva. To abys měla dárek pro svoji nejlepší přítelkyni nebo tak něco :)

9. Zuzi, ty jsi zlatá, mám jednu takovou přítelkyni (je nejlepší), radost budem mít určitě – je to stejná krevní skupina.

10. evina: jsem zhrzen a odcházím potupně přehazovat vidlemi své spořitelní knížky

11. Až to přehodíš příteli, připomeň mi tvoji adresu, pošlu ti jako záplatu na zhrzení kalendář Václava Zemana. :)

12. Zuzi, kalendáře doputovaly – jsou překrásné, děti nejvíce zaujal obrázek s hruškou. Lahve je na cestě k tobě. Díky, díky, díky.

13. Děkuji, jsem opravdu ráda, že se vám líbí, Na ochrannou láhev se těším, potřebuju ji jako sůl!