Srp 162010

Fenomenální úspěch!

Prodáváme knihy, vyřazené z fondu knihovny, na skutečském jarmarku …

Ještě v noci z pátku na sobotu u nás šíleně pršelo, ale ráno už bylo jen zamračeno s nejistou perspektivou, že to jakžtakž vydrží. A vydrželo! Zakrývací 12metrovou plachtu jsme ani nemusely vytahovat z pytlíku a naopak jsme se jistou dobu i stačily opalovat (ostatně důkaz vidíte i na fotkách!) Ale to jen tak mezi prací, protože jsme zaznamenaly s naším knižním bazarem fenomenální úspěch! Dveře se u našeho stánku netrhly a nestačily jsme radit, vyhledávat, i jen tak komunikovat a tržit! To vše za mohutné podpory Lenky z kultury, která na naše knižní království opakovaně upozorňovala. Největší bomba byla, když hoši, co nám pomáhali po jarmarku odnášet bedny s knihami, museli je trhat lidem zpod ruky. Ale to je jen taková perlička … prostě přestože jsme měly vyložíno přímo před kulturním stanem, návštěvníci mnohdy k našemu nadšení dávali přednost hrabání se v bednách a hledání literárních pokladů. Někteří ctitelé literatury se k nám celé dopoledne opakovaně vraceli a nakupovali a nakupovali a nemohli se toho nabažit! Lepší než sledovat epigona Karla Hynka Gotta a jeho gottovská gesta a manýry!

Prodali jsme zboží za cca 2300 Kč, to znamená asi 500 knížek. Takže nám ještě zůstalo nějaké literární zboží na podzimní jarmark. A tam to opět rozjedeme ve velkém stylu, jakém, ještě nevíme. Budeme prostě předvádět tu svou šou, jak praví enfant terrible naší populární hudby marie pojkarová.

Tak 2. října opět na skutečském rynku podruhé!

2 Responses to “Velký krok do neznáma a hned:”

1. nechcete Marii pozvat na jarmark?

2. Díky za tip, byla by to trefa do černého! Že mne to nenapadlo dřív!
    Hned to navrhnu na kultuře.