Bře 232010

Rádi čtete v posteli? A je vám zima na ruce nebo rádi čtete"hygienicky" ??? Žádný problém, belgická firma The Haipness in Bed má pro vás řešení.

deka

Návrhářka Andrea Ayala Closa vymyslela pro tuto firmu převratný model báječné přikrývky se zabudovanými rukávky zakončenými rukavicemi. Přikrývkou se přikryjete, rukávce navléknete a můžete si užívat čtení v neobvyklém uživatelsky příjemném prostředí zateplených rukávců. A nebojte! Andrea myslela na všechno. Ošetřeno je i otáčení stránek. Ukazováček má totiž odhalenou špičku.
Podle obrázku soudím, že číst takto v posteli se svým partnerem je velmi sexy. A navíc hygienicky korektní!!! Ach!

(Hmm, a ještě si můžete přitom zahrát na pana doktora!)

10 Responses to “Když číst v posteli, tak stylově!”

1. hlavně odpadá pravidlo "ruce na peřinu" kterým už slavný Jára Cimrman znemožnil polární samohanu ve Frymburském starobinci. ;)

2. Hmm, je vidět, že dobrý designatér myslí opravdu na všechno!

3. ještě by mě zajímalo, co se stane když se to navlíkne obráceně, nebo dokonce když se vymění ruce s partnerkou. To vypadá na velmi zábavný literárně-hygienický večer ! :D

4. TS, jsi nějaký bujný … (už sis tu deku objednal?) ;P

5. neobjednal, kdoví jestli mají moji velikost!

6. slyšela jsem, že chystají prototyp i pro čtenářské kroužky! možná by na to šel využít grant od EU, velmi rádi podporují podobné volnočasové aktivity!

7. ještě jsem tam nezasadila obrázky, dojde na to asi až o víkendu – zde se zadaří, mám teď andersenovské starosti.

8. jo, granty…kdyby jen volnočasové. Na dotacíchk podpoře čehosi si spousta mazaných spolupobčanů vyrobilo slušný byznys. A dnes se nám smějou zpoza svých limuzín. Zrovna jsem se o tom rozvášnil kdesi.. Ale nebuďme smutní, čtenářské kroužky pod peřinou ještě zvládneme i bez nich.

9. To máš pravdu, lze ještě nezištně dělat věci pro radost :)

10. POZOR!!!Aktualizovala jsem text (Knihy nepřečtené) zde: