Bře 072010
 

Titul Grand designér roku si v sobotu večer (6.3.2010) ze Stavovského divadla v Praze odnesl Petr Babák ze studia Laboratoř. Ve čtvrtém ročníku výročních cen Akademie designu ČR získal nejvíce hlasů z nominovaných ve všech kategoriích.

Zároveň vyhrál cenu Grafický designér roku 2009 za vizuální styl, informační systém a knihu pro pražskou Národní technickou knihovnu (NTK) a za publikaci Projektil architekti 2002/2008. Babák zároveň navrhne podobu ceny, kterou obdrží laureáti v příštím roce.

O nové budově NTK na tomto blogu zde
web NTK zde

Protože  další z ocenění se týká města Skutče, nikoliv tedy knihovny a knih, ale bot, dovolte mi sdělit i tuto informaci:

Výrobcem roku se stala firma Botas za nové edice bot a doplňků projektu Botas66, na kterých spolupracovala s designéry Janem Klossem a Jakubem Koroušem.

Na spřáteleném blogu Zuzi o botaskách zde

web Botas Skuteč zde

  4 Responses to “Designérem roku se stal Petr Babák za styl Národní technické knihovny”

  1. a k tomu dodám i hezký článek mého oblíbeného blogu:
    http://pinkass.bloguje.cz…-66.php

  2. Jú…dík za tip! Na ten blog jsem nikdy nenarazila a je báječný, moc mě baví, nabíjí mě energií, dík, přečtu ho celý, má styl a fotky jsou supr!

  3. rychlá pujčkaRádi čtete zajimavé knihy ? kupte si , pozadejte si o pujčku: http://rychla-pujcka2.webnode.cz

  4. Maroš, běž prudit jinam! Na kulturním webu ti pšenka nepokvete!

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 12365 access attempts in the last 7 days.