Lis 262009

aneb konec knihoven v Čechách

Tak už i knihovnický sektor má svůj  hambatý kalendář! Zasloužili se o to Guerrilla Readers a i když prý focení trvalo pouze jeden den, richtovalo se to půl roku!!

Kolegyni volal kamarád Krtek, jestli tam je taky ona, zda to tedy stojí zato koupit… ne, kolegyně tak není a nejsem tam taky ani já. Možná by mohla mít každý knihovna takový hezký kalendář. Doba k tomu alespoň spěje ….   ale nebyl by to pak konec knihoven v Čechách????

One Response to “Oblečený nemáš šanci!”

1. Taky jeden z důvodu, proč v zimě nerad chodím do čítárny veřejné knihovny. Před vstupem si odložte v šatně… :-)