Říj 192009
 

a malá hádankaTak už známe výsledky … já sama jsem finálový večer bohužel neviděla a výsledky na oficiálních stránkách zatím nevisí – ale vidím tam snad video ze sobotního večeru … nevim, ale máte-li čas, mrkněte na to, ale kdo to ještě nevíte – zde je prvních šest míst. Vítězství Saturnina jsem nečekala, ale těší mě moc , přestože jsem hlasovala pro úplně jinou knihu!

1. Saturnin
2. Babička
3. Malý princ
4. Stmívání
5. Harry Potter
6. Egypťan Sinuhet

a hádanka:

hadanka

Poznáte co a kde jest toto na fotce?

ze soutěže se vylučuje TS, který mi tento odkaz a tip na soutěž poslal. děkuji. Zdenka

 

Tak to tedy uzavřeme: Vysvětlení k fotce píše v originále místní "čubička" z Kansasu.   Je to průčelní výzdoba parkoviště patřícího ke knihovně, kterou zdobí celkem 22 knih, vysokých 30 stop. 

Časopis Popular Mechanics zmíněnou budovu prohlásil ve svém seznamu za jednu z nejpodivuhodnějších na světě. (Patrně nespatřil třeba letní sídlo Michaela Reynoldse). TS. 

  2 Responses to “Kniha mého srdce – vítěz”

  1. Mě udělaly radost hlavně čísla 4 a 5, ale Saturnin je taky super!;-)
    Jinak tuhle soutěž jsem prošvihla, moc o ní nevím, neznám ani pravidla, ale kdybych mohla, hlasovala bych pro Třináctý příběh od Diane Setterfield, což je knížka, která mě strašně moc bavila a tak nějak mě chytla za srdce…:-)

  2. Ahoj Sabi, teď jsem dorazila … Tak to je škoda, žes nepodpořila v sobotu ty svý, ještě šlo prý ledacos uhrát … tu knihu Třináctý příběh neznám, a protože jsem zvědavá, mrknu co to je, asi nějaký fantazy, tuším :) ))

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 50 access attempts in the last 7 days.