Říj 142009
 

!!!

Nepřišla vám na pracovní e.mail taky tato roztomilá nabídka?:

 

Vážení Milovaní,

Já jsem paní Fatima Razak, vdova po Kuvajtu. Byla jsem vdaná za pozdní Dr. Akber Razak který byl obchodník olej, předtím, než zemřel v roce 2000. Jsme se vzali po dobu osmi let bez dětí. Před svou smrtí, se uloží částku 10,6 milionu dolarů (deset million šest hundred thousand amerických dolarů) v bance ve Spojeném království.

V roce 2004 jsem začal trpět rakovinou, fibroidní problémy a poškození sluchu. V poslední době se můj doktor mi řekl, že chci zemřít v příštích třech měsících v důsledku komplikací z rakoviny problém. Tak jsem se rozhodla věnovat tyto peníze na spolehlivého člověka v bývalém Sovětském svazu, kteří budou využívat tato $ 10.6 m USD budovat přístřeší a pomoc chudým v bývalém Sovětském svazu. Tak jsem se rozhodl na e-mail a usilovat o váš souhlas, že učiním 10,6 milionu amerických dolarů, aby si pro tento projekt.

Přijímám toto rozhodnutí, protože nemám děti a příbuzné mého manžela bylo velmi nevlídné a nepřátelský ke mně. Nemám žádné stopy po žádné z mých příbuzných, protože moji rodiče uprchli do Spojeného království, protože války a nikdy nezmínil domů dřív, než oni všichni zemřeli. Takže chci, aby bylo pro Vás, takže můžete použít na pomoc chudým v country.I darované peníze jejího manžela v sirotčinci v Kuvajtu.

Pokud jste připraveni přijmout peníze ode mě, stačí odpovědět na tento soukromý e-mail: fatima atd…

Dám vám kontaktovat banku. Legitimity, dám vám plné moci (plná moc), což se ukáže, že jste za příjemce peněz. Máte-li zpoždění v odpovědi na tento dopis, budu hledat jinou osobu, která bude přijímat použít peníze na pomoc chudým.

Očekávám Vaši odpověď na adrese: fatima atd …

 

Fatima

 

 

  4 Responses to “Buď v balíku!!!”

 1. Jé, no to je pěkné, mně chodí jen výhry v australské loterii :-)

 2. Sabe, tohle je naprostá bomba! Jinak bych váhala zda tohle staré obehrané klišé sem zařadit! :) ) zd.

 3. aneboVAŠE SPRÁVNÁ odpoved vyžaduje

  Je pochopitelné, že byste mohla být trochu obavy, protože nevíte, ale já jsem se lukrativní obchodní návrh spolecného zájmu se s Vámi podelit. Dostal jsem tvuj odkaz na muj dotaz na nekoho, kdo mi vyhovuje navržené obchodní vztah.

  Já jsem pana ChanK WWPATRICKS výkonný reditel a financní reditel v Hang Seng Bank Ltd mám skryté podnikání návrh pro vás. Budu potrebovat, abys mi bude asistovat pri vyrizování podnikatelský projekt z Hongkongu do vaší zeme. To se týká prevodu velkou sumu penez. Vše, co o této transakci musí být právne ucinit bez zádrhel. Prosím snažit dodržovat velmi diskrétne ve všech otázkách týkajících se této problematiky.

  Poté, co financní prostredky byly úspešne preneseny do vašeho úctu, sdílíme v pomeru, které mají být dohodnuty obema z nás. Budu radeji, kdybys ke mne na muj soukromý e-mailovou adresu a nakonec po které jsem se vám poskytnout více informací o této operaci.

  Prosím, pokud nemáte zájem smazat tento e-mail a nebudou lovit me, protože jsem uvedení svou kariéru a život mé rodiny jsou ve hre na této akci. Prestože se odvážil se nic nezíská.

  Vaše nejbližší reakci na tento dopis ocení.

  Kind Regards,
  Pan CHANK.W.W.chanzw

 4. TS,Jé toho znám!, obléhá mě ze všech stran :) , ale Fatima – to je jiná!!! z.

 Leave a Reply

(required)

(required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bad Behavior has blocked 128 access attempts in the last 7 days.