Zář 302009

pro KNIHU VAŠEHO SRDCE

logokms

30. zari, tedy DNES!!!,

konci hlasovani o nejoblibenejsi knize obyvatel CR v akci Kniha meho srdce. Svuj hlas lze dat jedne z TOP 12 knih primo na webu Ceske televize: www.knihasrdce.cz/ nebo pomoci SMS, nebo v cca 800 knihovnach prostrednictvim hlasovacich kuponu.

Hlasovani v knihovnach je nutno organizovat tak, aby vsechny predane hlasy byly do baze ulozeny do pulnoci 30. zari. Potom jiz nebude mozno dale hlasy ukladat. Pozdeji vlozene hlasy propadnou.

V tuto chvíli  Celkem hlasovalo již 309 671 čtenářů, staň se i ty jedním z těch dalších …

Připomínám TOP 12:

1.
Alchymista
2.
Babička
3.
Co život dal a vzal
4.
Děti z Bullerbynu
5.
Egypťan Sinuhet
6.
Harry Potter
7.
Malý princ
8.
Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války
9.
Pán prsten
10.
Rychlé šípy
11.
Saturnin
12.
Stmívání

Můj tip pro vítěze:  Babička

A hlasovala jsem pro Co život dal a vzal….. a co vy???

zdenka

2 Responses to “Poslední den !!!”

1. většinu ze žebříčku znám, přesto bych to asi neuměl tak srovnat. Mám oblíbené jiné knížky, a sposta z nich jsou "čekající" až je přečtu a nenávratně si je oblíbím :)

2. Ahoj TS, moje nejoblíbenější – Norské dřevo, tam také není, tak jsem se podpořila holt jinou … s těmi "čekajicími" jsi to napsal hezky … zd.